꧁༺Naša Ana ide na državnu smotru!!! ༻꧂

U bjelovarskom kazalištu održana je 29. veljače Županijska smotra LiDraNo. Ana Jurkić, učenica 1. razreda, kazivala je narodnu priču 𝘝𝘪𝘭𝘪𝘯𝘴𝘬𝘰 𝘬𝘰𝘭𝘰. Proglašena je 𝐧𝐚𝐣𝐛𝐨𝐥𝐣𝐨𝐦 𝐮 𝐤𝐚𝐭𝐞𝐠𝐨𝐫𝐢𝐣𝐢 𝐩𝐨𝐣𝐞𝐝𝐢𝐧𝐚č𝐧𝐢𝐡 𝐧𝐚𝐬𝐭𝐮𝐩𝐚 𝐢 𝐮𝐩𝐮ć𝐞𝐧𝐚 𝐣𝐞 𝐧𝐚 𝐃𝐫ž𝐚𝐯𝐧𝐮 𝐬𝐦𝐨𝐭𝐫𝐮 u Vinkovce. Čestitamo njoj i njezinoj mentorici profesorici Romani Žukini, jako smo ponosni na njihov uspjeh. 🙂
Dramska skupina (Tara Andrijević, Elena Pavlić, Valentina Ditrih, Lucija Varat i Karlo Krejča) ostvarila je zapaženi nastup izvedbom dramske igre 𝘊𝘢𝘳𝘦𝘷 𝘯𝘰𝘷𝘪 𝘱𝘳𝘰𝘧𝘪𝘭. Njihova je mentorica također Romana Žukina.
U kategoriji novinarskih radova sudjelovala je Ema Kuzle s intervjuom 𝘝𝘦𝘯𝘪, 𝘷𝘪𝘥𝘪, 𝘷𝘪𝘤𝘪, (mentorica je Romana Žukina). Njezin su rad pohvalili članovi povjerenstva.
S literarnim radovima na smotri su sudjelovale učenice Lea Rad, Lana Rad i Daria Kužilek. Mentorica im je profesorica Sanja Janković.
 
Čestitamo svima! 😀