školski projekt

susret bivših i
sadašnjih učenika

Projekt nazvan Susret bivših i sadašnjih učenika jedinstven je događaj u našoj školi prilikom kojeg okupljamo i predstavljamo sadašnjim učenicima naše bivše učenike koji su u ovom trenutku studenti ili uspješni, zaposleni mladi ljudi. Susret organiziramo svake dvije godine, predavače grupiramo prema srodnim fakultetima i zanimanjima a učenici mogu birati po tri grupe predavača.

Tijekom godina pokazalo se kako susret motivira učenike na razmatranje upisa fakulteta o kojima možda nisu razmišljali te im daje odgovore na konkretna pitanja koja mogu postavljati u ozračju svoje škole. Susret je dio profesionalne orijentacije učenika na kojem inače puno radimo.

Svaki susret bude jako zanimljiv i poticajan, kako za učenike tako i za nas profesore.
Kao posebnu specifičnost uvijek ističemo i činjenicu kako su mnogi sadašnji djelatnici bivši učenici naše škole. Oni su:

    Ivana Ančić Antolović, Anita Urbanek, Ivan Horina, Vladimir Ivić, Dragana Jurić, Violeta, Lujanac, Ivana Milašin, Ribana Moulis, Zdravko Palavra, Elena Petrušić, Tanja Prhal, Elizabeta Sabljić, Emir Sulik, te u mirovini Ksenija Čubrilović, Josip Prević, Hedviga Marjanović i Mirjana Svatoš.