3. susret bivših i sadašnjih učenika

U posebnom ozračju i raspoloženju proveli smo zadnji dan 1. polugodišta, 22. prosinca 2017. Po treći put održali smo Susret bivših i sadašnjih učenika i u goste pozvali 39 bivših učenika naše škole. Oni su održali predavanja sadašnjim učenicima i upoznali ih sa svojim iskustvima studiranja, zapošljavanja, tržištem rada, poslovima, mogućnostima, prednostima i nedostacima pojedinih fakulteta.

Došli su nam: Matea Šourek, Branka Marković, Nikolina Špelić, Hrvoje Ditrih, Stevan Grubić, Alan Mutka, Petra Lešković, Borna Đuričić, Matko Varga, Andrea Strahija, Dijana Ilić, rođ.Koudela, Nina Lukić, Lucija Krupa, Dorian Budia, Tanja Sudar Ignatovski, Anita Pejčin, Filip Erjavec, Iva Guberović, Sanja Veltruski, Senka Baškiera, Tara Đuričić, Duško Ilijević, Nikolina Cenger (Mišić), Magdalena Lipovac, Hana Novotni, Boris Varat, Ivana Karlović, Ana Ivanković, Martina Demeter, Natalia Miler, Delfa Djedović, Antonela Vuk, Maja Marić Prević, Ervin Agatić, Tomislav Ditrih, Dominik Grgić, Martina Faktor, Bojan Mrđenović i Veselin Krstovski.

Učenici su pozorno pratili njihova izlaganja a mi smo u ugodnom druženju uživali u društvu bivših učenika. Hvala svima koji su se odazvali pozivu! Vidimo se dogodine s nekom novom ekipom!