Novosti iz knjižnice

Mjesec hrvatske knjige 2021.

Uoči mjeseca hrvatske knjige uredili smo pano posvećen ocu hrvatske književnosti i njegovoj Juditi. Tema ovogodišnjeg mjeseca knjige je Hrvatski autori u Godini čitanja, a moto Ajmo hrvati se s knjigom! Dakle, želimo učenicima i profesorima uspješno hrvanje s knjigama!

Mobilna aplikacija metLib

Aplikacija je namijenjena korisnicima knjižnice koji nakon uspješne prijave u aplikaciji mogu pretraživati katalog knjižnice, vidjeti svoju digitalnu iskaznicu i svoj korisnički profil unutar kojega se nalazi prikaz knjiga koje se trenutno čitaju, arhiva posudbe, lista želja, rezervacije, preporuke. Možete je preuzeti na poveznici ovdje!

U aplikaciju unosite: Srednje škole u Daruvaru

Vaš mail: skole.hr

Broj (šesteroznamenkasti) iskaznice:

Međunarodni dan dječje knjige 2020. – digitalno

Povodom današnjeg obilježavanja dječje knjige za one koji se žele prisjetiti djetinjstva. Ostalu ponudu digitalnih slikovnica istražite na portalu NSK u sklopu zbirke Knjiga za djecu.