2. susret bivših i sadašnjih učenika

U petak, 29. travnja 2016. u dopodnevnim satima ugostili smo 37 bivših učenika koji su kroz svoja predavanja i razgovor s učenicima predstavili 32 fakulteta. Vjerujemo da je učenicima ovo bilo vrlo korisno a nama, nastavnicima je bilo predivno sresti bivše učenike koji su odrasli u krasne, uspješne ljude.

Navodimo ih abecednim redom:

Boris Barukčić, Marina Barukčić, Dijana Bistrović, Aleksandar Borojević, Tomislav Brletić, Matea Bublić, Dino Budinjaš, Viktorija Grgić, Adem Hadžić, Petar Heđi, Gloria Hradec, Igor Husak, Davor Ivanković, Klara Janota, Ivana Jedvaj Šumski, Tanja Ježabek, Kristina Kanis Uldrijan, Sara Karaula, Ivana Karlović, Mladen Konecki, Marijana Larma, Matej Legčević, Hana Lukavečki, Ivana Maradin, Petar Otković, Nives Patek, Dino Purić, Katarina Rezler, Vanja Sekulić, Ida Šagovac, Tena Šimek, Vlatka Tokić, Sanja Vaclavek, Mirela Virag Miota, Petr Vizek, Ivana Žavcar i Lucija Živković.

Ovo je samo dio izvrsnih ljudi koji su završili našu školu i hvala svima što su se odazvali pozivu. Kako ovaj susret postaje tradicionalan veselimo se sljedećim godinama u kojima ćemo se družiti s mnogima drugima koji ste izašli iz ovih učionica.