Posted On 4. prosinca 2020.

DRŽAVNO NATJECANJE IZ GEOGRAFIJE

Armarius 0 comments
Gimnazija >> Natjecanja , Novosti , Vijesti >> DRŽAVNO NATJECANJE IZ GEOGRAFIJE

Dana 23. studenog 2020. održano je Državno natjecanje iz Geografije na kojem je u kategoriji 4. razreda sudjelovao naš, sada već bivši učenik, Valentino Janda i osvojio 10. mjesto. Valentino je konstantno sudjelovao na natjecanjima iz Geografije od 1. razreda (zauzimao prva mjesta u županiji) i u nekoliko navrata mu je nedostajalo par bodova za plasman na državno natjecanje. Ove godine mu je to konačno uspjelo i čestitamo mu na tome! Valentino je inače redovan student Fakulteta elektrotehnike i računarstva u Zagrebu. Njegov mentor je profesor Ivan Horina. Bravo!

Related Post

Odluka o poništenju javnog poziva br. 2/18

  Odluka_o_ponistenju_javnog_pozivaPreuzmi

IN MEMORIAN – SLAVKO PETR (2. 1. 1941. – 11. 2. 2024.)

Dugogodišnji profesor tjelesne i zdravstvene kulture, kolega u mirovini Slavko Petr preminuo je u nedjelju,…

Odluka o otkazivanju provedbe Natjecanja i smotri učenika u 2019./2020. školskoj godini

Agencija za odgoj i obrazovanje je danas, uz suglasnost Ministarstva znanosti i obrazovanja, donijela Odluku…