Posted On 7. ožujka 2022.

Bronca na Županijskom u rukometu

Armarius 0 comments
Gimnazija >> Natjecanja , Novosti , Vijesti >> Bronca na Županijskom u rukometu
U Garešnici je u petak, 4.3.2022. održano Županijsko natjecanje u rukometu za mladiće na kojem je nastupilo 6 ekipa: Tehnička škola Bjelovar, Medicinska škola Bjelovar, Gimnazija Bjelovar, Srednja škola Augusta Šenoe Garešnica, Tehnička škola Daruvar i Gimnazija Daruvar. Nakon jedne pobjede protiv Tehničke škole Daruvar (18:13) i jednog poraza od Tehničke škole Bjelovar (17:11) u skupini, u utakmici za 3. mjesto naša ekipa je pobijedila Medicinsku školu Bjelovar 17:14 i osvojila brončanu medalju. Za ŠŠD ŽDRAL su nastupili sljedeći igrači: Ivan Brletić, Ivan Petković, Toni Nokta, Sven Šilobodec, Petar Konjević, Karlo Ludoški, Marko Rovazdi, Patrik Kos i Borna Bogdan.
Voditelj: Emir Sulik, prof. mentor

Related Post

Natječaj – povijest

U privitku se nalazi natječaj za radno mjesto nastavnika povijesti. [pdf-embedder url="http://gimnazija-daruvar.hr/wp-content/uploads/2019/12/Natječaj-povijest.pdf" title="Natječaj - povijest"]

ZAVRŠNI PROGRAM GIMNAZIJE DARUVAR

U srijedu 4. 6. 2025. u kino dvorani održan je završni program Gimnazije Daruvar. Program,…

Odluka o poništenju javnog poziva br. 2/18

  Odluka_o_ponistenju_javnog_pozivaPreuzmi