Anketa za roditelje – CARNET

Poštovani roditelji,

Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET provodi istraživanje o primjeni digitalne tehnologije u osnovnim i srednjim školama u Republici Hrvatskoj tijekom nastave na daljinu u uvjetima proglašenja epidemije virusa COVID-19.

Kako bi se stekla cjelovita slika o odnosu digitalnih tehnologija i obrazovanja, smatraju važnim u istraživanje uključiti širu zajednicu dionika obrazovnog procesa – ravnatelje, učitelje i nastavnike te roditelje. Svrha je istraživanja iskoristiti odgovore prikupljene upitnicima za unapređenje usluga i sadržaja koji školama stoje na raspolaganju.

Upitnik za roditelje je anoniman, a nalazi se na sljedećoj poveznici:

https://upitnik.carnet.hr/index.php/733396?lang=hr

a moguće je popuniti ga do 1. kolovoza 2020.

Iz CARNET-a se unaprijed zahvaljuju na suradnji i sudjelovanju!