Posted On 14. listopada 2022.

“Brinimo se o sebi kao o najboljem prijatelju, najdražoj osobi!” – dan 3.

Romana Herout 0 comments
Gimnazija >> Novosti , školski projekti >> “Brinimo se o sebi kao o najboljem prijatelju, najdražoj osobi!” – dan 3.
Treći dan obilježavanja Dana mentalnog zdravlja učenici 3. razreda razveselili su profesore malim iznenađenjem koje ih je dočekalo u zbornici pod velikim odmorom. Profesori su imali priliku uživati u 4 različite vrste smoothia i voćnim salatama koje su pripremili učenici na izbornoj nastavi iz biologije, a osim profesora počastili su i ostale učenike koji su se “našli u prolazu”.
Bilo je tu napitaka za imunitet, bolje pamćenje i koncentraciju, ali i onih koje su nazvali “happy smoothie”, pa smo tako sa osmijehom na licima završili tjedan u kojem je ovo bila posljednja aktivnost obilježavanja Svjetskog dana mentalnog zdravlja.
Smoothie s učenicima moothila profesorica Ivana Ančić Antolović.

Related Post

Izlet drugih razreda Gimnazije Daruvar

Naša ekskurzija je krenula u šest sati ujutro, 26. svibnja, iz Daruvara. Uz kraća zaustavljanja…

Odluka o datumu javnog otvaranja ponuda po broju poziva 2/2022

Odluka o datumu javnog otvaranja ponuda po broju poziva 2/2022.