Dodjela nagrade VAM udruge Sve za nju

Nagrada VAM udruge žena oboljelih od raka Sve za nju 9. ožujka 2019. dodijeljena je našoj profesorici biologije, Ivani Ančić Antolović.
Nagradu je uručila Biljana Andrijević Derk, sestra Vesne Andrijević Matovac. Dobitnica je nagrađena za iznimano vrijedan trud u informiranju i edukaciji učenika o važnosti očuvanja zdravlja. Svojim projektima kroz nastavu, plakate i istraživačke radove prof. Ančić Antolović zajedno s učenicima stvara ozračje brige za zdravlje, informira i educira učenika te razvija odgovorno ponašanje prema vlastitom zdravlju, zdravlju u obitelji i socijalnom okruženju.

Ponosni smo što je ovako vrijedna nagrada dodijeljena našoj profesorici, što je i potvrda njenog rada i rada njenih učenika.