DRŽAVNO NATJECANJE IZ ČEŠKOGA JEZIKA

Po prvi puta i za učenike Gimnazije Daruvar je organizirano Natjecanje iz Češkoga jezika.
Na županijskoj razini prvih dvanaest mjesta osvojili su Dino Plažanin, Karlo Krejča, Klara Tuček, Amanda Bažant, Anja Holeček, Tea Vacek, Ana Nađ, Petra Vašek, Dominik Policky, Nuša Bartoš, Zita Žabić i Dan Palavra.
Državno natjecanje iz Češkoga jezika održalo se u petak, 5. svibnja u Češkoj osnovnoj školi J. Ružičke u Končanici.
Nakon natjecanja domaćini su za učenike pripremili radionicu u školskoj knjižnici, sportske igre te ručak u restoranu „Srce“. Vjerujemo da su svi učesnici natjecanja opet naučili nešto novo te korisno proveli vrijeme u Češkoj osnovnoj školi J. Ružičke u Končanici.
Svoje 1. mjesto zadržao je Dino Plažanin, 2. mjesto zauzeo je Karlo Krejča, a 3. mjesto osvojila je „zlatna“ djevojka Amanda Bažant.
Čestitke svim našim vrijednim učenicima!
Mentorice: Iva Brabec Magdić i Tijana Trbojević
 
Iz pera i objektiva: Tijana Trbojević