DRŽAVNO NATJECANJE U ODBOJCI

U Poreču se od 24. do 26. 4. 2024. održalo državno natjecanje u odbojci za mladiće na kojem je nastupila i naša ekipa ŠSD-a ”ŽDRAL” u sastavu: Niko Ambroš, Ivan Brletić, Noa Rukavina, Borna Bogdan, Borna Doljanin, Luka Brletić, Dejan Radojević, Patrik Kos, Petar Konjević, Sven Šilobodec i Bruno Stanić. Nakon neizvjesnog izvlačenja završili smo u grupi E s Gimnazijom iz Dubrovnika te Prvom gimnazijom iz Zagreba tako da smo prvu utakmicu pobijedili ekipu iz Dubrovnika rezultatom 2:0 (25:10, 25:11), da bi u drugoj već naišli na nešto zahtjevnijeg i spremnijeg protivnika koji nas je nadigrao u 3 seta rezultatom 2:1 (25:20, 15:25, 15:11). S obzirom na to da samo pobjednici skupine prolaze u četvrtfinale, za nas je natjecanje završilo nešto ranije od očekivanog tako da smo u ukupnom poretku od 24 ekipe osvojili 9. mjesto.
Voditelj: Emir Sulik, prof. mentor