DRŽAVNO NATJECANJE U RUKOMETU

U Poreču se od 17. do 19. 4. 2024. održalo državno natjecanje u rukometu za mladiće na kojem je nastupila i naša ekipa ŠSD-a ŽDRAL u sastavu: Petar Konjević, Sven Šilobodec, Sven Milde, Borna Subotić, Gregor Trbojević, Petar Dujmenović, Borna Doljanin, Ivan Brletić, Domagoj Panovski i Borna Bogdan, a voditelj je za ovu priliku bio rukometni trener Romario Fiala. Naša ekipa je u skupini odigrala dvije utakmice. U 1. kolu izgubila je nažalost od Tehničke škole iz Vinkovaca rezultatom 19:15, da bi u 2. kolu bila bolja od ekipe Tehničke škole iz Slavonskog broda pobijedivši 18:12 i tim rezultatom ostvarila odlično 9. mjesto u državi, što je za našu školu, klub i grad izniman uspjeh. Čestitke igračima i veliko hvala treneru na preuzimanju uloge voditelja!
Profesor Emir Suli