Generacija NOW 2021./22. 

Naša škola našla se među 42 ustanove na srednjoškolskoj razini koje sudjeluju u donacijskom natječaju Generacija NOW 2021./22. Na taj natječaj smo se prijavili u sklopu fakultativne nastave Robotike i ovo nam je treća godina da sudjelujemo u njihovim natječajima. Generacija NOW se provodi s ciljem pružanja najmodernijih oblika edukacije mladima kako bi oni, uz pomoć najnovije tehnologije, razvijali svoju kreativnost i inovativnost.  

Ovdje možete pogledati i prikaz projekata s kojima smo sudjelovali na prošlom natječaju: Pametna lampa i Kućica za ptice. 

Ustanovama uključenim u projekt donira se moderna Internet of Things (IoT) oprema, pristup internetu s besplatnim podatkovnim prometom te financijska donacija kako bi mogli izraditi svoje kreativne projekte i radove.