Izlet u Zagreb

Nakon duge dvije godine konačno smo mogli organizirati izlet u Zagreb i doživjeti ugođaj naše metropole u najljepšem izdanju. Učenici trećih i četvrtih razreda naše škole u pratnji profesora Romane Žukina, Ribane Moulis, Tanje Prhal, Dragane Jurić, Sanje Janković i Emira Sulika, posjetili su Muzej iluzija u kojemu je, već je svima poznato, zabavno i edukativno za sve uzraste. Popodne su proveli uživajući u nekom od brojnim sadržaja koje nudi središte grada. U večernjim satima gledali su predstavu Ludnica s tenorima u Komediji, kazalištu koje nikada ne iznevjeri ako očekujete zabavu i smijeh. Njihovu subotnju avanturu ukratko opisuju riječi Beppa (jednog od tenora u predstavi): “La vita e bella!”