Međugradsko natjecanje u futsalu

Gimnazija Daruvar je u petak, 10.03.2023. bila domaćin Međugradskog natjecanja u futsalu za mladiće na kojem je sudjelovalo šest momčadi: Tehnička škola Daruvar, Ekonomska i turistička škola Daruvar, Srednja škola ”Bartola Kašića” Grubišno Polje, Srednja škola ”Augusta Šenoe” Garešnica, Srednja škola Čazma i Gimnazija Daruvar. Nakon odigranih utakmica po skupinama, naša ekipa je s jednim porazom (1:7) od Ekonomske i turističke škole Daruvar i jednim neodlučenim rezultatom (3:3) protiv Čazme, natjecanje završila na 5. mjestu. Prvo mjesto na turniru osvojila je Tehnička škola Daruvar pobjedom u finalu protiv Ekonomske i turističke škole (3:0), a u razigravanju za 3. mjesto bolja je bila ekipa Srednje škole Garešnica pobjedom protiv Srednje škole Čazma (4:2). Tri prvoplasirane ekipe izborile su plasman na županijsko natjecanje u Bjelovaru. Za ŠŠD ”ŽDRAL” nastupili su: Patrik Kos, Petar Konjević, Ivan Brletić, Ante Marić, Goran Flanjak, Ivan Sivonjić i Antonio Đotlo. Voditelj: Emir Sulik, prof. mentor