Međugradsko natjecanje u odbojci za mladiće

Naša škola bila je u ponedjeljak, 29. 1. 2024. domaćin međugradskog natjecanja u odbojci za mladiće na kojem su nastupile ekipe ŠSD-a “Sokol” iz Garešnice, ŠSD-a “Sokoli” iz Čazme, ŠSD-a “Tehničar” iz Daruvara i ŠSD-a “Ždral” Gimnazije Daruvar.
Uvjerljivim pobjedama po 2:0 bez izgubljenog seta protiv sva tri protivnika ekipa Gimnazije u sastavu: Ivan Brletić, Niko Ambroš, Borna Doljanin, Borna Bogdan, Noa Rukavina, Luka Brletić, Dejan Radojević, Sven Sulik, Sven Šilobodec, Petar Konjević, Bruno Stanić i Patrik Kos, osvojila je 1. mjesto, a time i plasman na županijsko natjecanje u Čazmi 14. 3. 2024.
 
2. mjesto osvojila je Tehnička škola Daruvar, 3.mjesto Srednja škola Čazma, a posljednje 4. mjesto Srednja škola Garešnica.
Sutkinje na turniru bile su Petra Strejček (GD) i Magdalena Gelešić (ETSDA), a za zapisničkim stolom Ena Jelinek, Vita Biček, Elena Pavlić i Margareta Batinić.

Voditelj: Emir Sulik, prof. mentor