Nacionalna kviz liga

Od 12. listopada 2023. do 15. veljače 2024. dio naših učenika sudjelovao je u Nacionalnoj kviz ligi, u organizaciji Kviz udruge Šibenik. Riječ je odličnom projektu koji je ove školske godine ušao u 2. sezonu. Naši učenici natjecali su se u 4 tima kodnih imena: “1. C i Dino”, “Quattorus”, “HEP Plin” i “Lipovec”. Jednom timu je jako malo nedostajalo da se plasira na državnu završnicu u Šibenik, ali najbitnije je da su se svi jako dobro zabavili i puno toga novoga naučili! Odigrano je ukupno 8 kola, uz jedno uvodno pretkolo. Svaki drugi četvrtak od 20 do 21 sat s učenicima su bili i njihovi mentori/proktori Azra Kurbašić, Ivana Milašin, Marina Malešević, Vladimir Ivić i Ivan Horina. Iako se kviz provodio u školi, učenici i mentori su se pobrinuli za grickalice i kolače, tako da je atmosfera bila kao na pravom Pub kvizu. Odlična zabava i sigurni smo da ćemo sljedeće godine imati još više timova!

Ivan Horina, prof.