Online kviz-natjecanje: “Koliko poznaješ Hrvatski sabor?”

Cilj ovog edukativnog natjecanja  je pružiti mogućnost učenicima da testiraju svoja znanja o Hrvatskom saboru, njegovim ustavnim nadležnostima i ustrojstvu, procedurama u donošenju akata, kao i o pravima i obvezama saborskih zastupnika. Održano je u našoj školi 29. travnja 2022.

 U natjecanju je sudjelovalo 50 timova iz cijele Hrvatske a našu školu je predstavljao tim kojeg su činili učenici: Valerija Ladan, Silvio Pokorni i Ivan Petković. Njihov zadatak je bio da u ograničenom vremenu (30 minuta), riješe online test na temu Hrvatskog sabora. Naši učenici su pokazali zavidnu razinu znanja o Hrvatskog sabora te borbenost i želju da postignu što bolji rezultat. Rezultat toga je osvojeno 22. mjesto u poretku svih timova (od ukupno 50 timova)

Čestitamo učenicima na postignutom rezultatu i hvala im što su svojim sudjelovanjem potvrdili da je naša škola, mala škola za velike pobjede.

Mentorica: Jela Kusaković, prof.