Planer za učeničku organizaciju nastave

Dragi učenici.

Vjerujem da vam nije lako nalaziti se u ovim svim situacijama koje su nas zatekle posljednjih dana.

Želim vam reći da suosjećam s vama, da mislim na vas, da nastavnici čine ono što je u njihovoj moći da stvari funkcioniraju kako treba. To nije uvijek moguće, ali dajemo sve od sebe i nadamo se najboljemu.

Neka vas u ovom trenu ne brine ocjenjivanje, vrijeme, kada ćemo i što ćemo… idemo polako, dan po dan, najvažnija je vaša sigurnost i sigurnost vaših obitelji.

Da bi vam olakšala praćenje nastave na daljinu izradila sam vam tablicu koju sam vam poslala na vaše razredne mailove, a nalazi se i na ovoj poveznici. U njoj možete na jednostavan način pratiti svoj rad i zadatke koje dobivate. Iskoristite ako vam odgovara.

Čuvajte se, ostanite doma.

RH