Poruka ravnateljice roditeljima

Dragi roditelji,

u ovom čudnom trenutku u kojem smo se svi našli iznenada i nenajavljeno, moramo se brzo i efikasno prilagoditi situaciji. Želim vam poručiti da ćemo dati sve od sebe da premostimo ovu situaciju i organiziramo nastavu na daljinu na najbolji mogući način. Pozivam vas da, kao i do sada budemo partneri u odgojno-obrazovnom procesu i u životima vaše i naše djece. S njima smo u virtualnim učionicama, na mailu, u inboxima. Za vas su otvoreni naši telefoni, mailovi, inboxi… Budite u kontaktu s razrednicima ako učenici imaju tehničke poteškoće (broj računala u kućanstvu, internet), pokušat ćemo zajednički riješiti eventualne probleme.
Učenike sam u virtulanim učionicama pozvala na odgovornost prema sebi, svom znanju i svojoj budućnosti. Vjerujem u njih i vjerujem da ćemo zajedničkim naporima izaći iz ove situacije ojačani i još više povezani.

Želim vam svima zdravlja, strpljenja i tolerancije. Čuvajte se i čuvajte jedni druge. To je u ovom trenu najvažnije što možemo napraviti za dobro svih.

Sretno,
Romana Herout, ravnateljica