Ravnateljica AZOO-a u posjetu našoj školi

Ravnateljica Agencije za odgoj i obrazovanje dr. sc. Dubravka Brezak Stamać posjetila je našu školu 13. svibnja 2021., u pratnji svoje tajnice i vanjske suradnice Agencije za češku manjinu, profesorice Jitke Stanja Brdar. Jednosatnom sastanku prisustvovale su ravnateljice Romana Herout i Dinka Kavalir, iz Ekonomske i turističke škole Daruvar.


Posjet je bio u sklopu njenog obilaska odgojno-obrazovnih ustanova Daruvara i okolice, s naglaskom na ustanove češke nacionalne manjine.
Ravnateljica Romana Herout u razgovoru je istaknula i objasnila ustroj razrednih odjela po Modelu B, kao i brojčano stanje učenika po Modelu C, te eventualne razloge promjenjivosti broja upisanih učenika češke nacionalne manjine. Isto tako, razgovarale su o odličnim rezultatima učenika naše škole na natjecanjima, stručnim usavršavanjima nastavnika te o potencijalnoj izgradnji učeničkog doma u Daruvaru.

Detaljnije o obilasku ostalih odgojno-obrazovnih ustanova možete pronaći ovdje.