U P I S I – šk. g. 2022./23.

Dragi učenici, poštovani roditelji,

ovdje donosimo sve informacije o upisima osmaša u našu školu!

Za početak, općenito o upisima možete naći na OVOJ stranici , pomoću koje se od ove godine odvijaju e-upisi.

Odluku o upisu učenika u 1. razred srednje škole u školskoj godini 2022./23. pročitajte ovdje.

Natječaj za upis učenika u 1. razred Gimnazije Daruvar, s upisnim kvotama i datumima možete pogledati ovdje (ljetni rok) i ovdje (jesenski rok).

Skraćenu verziju datuma važnih za upise pogledajte ovdje.Upisi-upute

VAŽNE NAPOMENE:
Ispunjenu i potpisanu UPISNICU učenici i roditelji/skrbnici mogu dostaviti u školu na tri načina:

• osobno –  11. srpnja od 8 do 14  sati ili 12. srpnja od 12 do 18 sati, u učionici 29;
  • e-poštom (skenirano ili slikano), na adresu ured@gimnazija-daruvar.skole.hr, od 11. do zaključno 12. srpnja 2022., do 23:59 sati;
  • samostalno učitati u sustav e-Upisi

Upisnicu elektronički može poslati samo roditelj/skrbnik a u e-poruci je dužan dostaviti svoj osobni kontakt (broj mobitela/telefona), uz puno ime i prezime, kako bi ga škola mogla kontaktirati.

Za sve nejasnoće oko upisa javite se na broj telefona (043) 331-982 ili na ured@gimnazija-daruvar.skole.hr.

Kako bi što bolje upoznali naše učenike, njihove uspjehe, izborne, fakultativne i izvannastvane sadržaje koje radimo i po kojima se razlikujemo od drugih škola, pripremili smo za vas dva promotivna videa.

Osim videa pogledajte i VIRTUALNU ŠETNJU NAŠOM ŠKOLOM!
Kliknite, prošećite i pogledajte naše učionice, hodnike, zavirite u svaki kutak škole na virtualan način!

Dobro nam došli, s veseljem vas čekamo!