Vitino predavanje

Naši maturanti su nakon obilježavanja Međunarodnog dana rijetkih bolesti imali priliku održati još jedan zajednički sat izborne nastave biologije i psihologije. Ali ovo nije bio običan nastavni sat, ovo je bilo posebno i inspirativno predavanje naše učenice 2. razreda Vite Domović. Vita je rado prihvatila prijedlog profesorice Elizabete i Ivane i pristala biti gošća na zajedničkom satu. Hrabro je stala ispred pedesetak maturanata i održala predavanje o cističnoj fibrozi, vrlo dojmljivo je govorila o svojoj bolesti i svom životnom putu.
Svojim životnim motom i porukom na kraju predavanja “Samo je nebo granica! Ostvarit ću sve svoje ciljeve!”, ostavila je dubok dojam na sve prisutne, koji će se ovog sata sigurno sjetiti u nekim trenutcima osobnih poteškoća i u Viti pronaći inspiraciju. Jer ona to zaista je!
Bravo Vita i hvala ti na divnom predavanju! 👏👏
Učenici 4. r izborne nastave psihologije i biologije i profesorice Elizabeta Sabljić i Ivana Ančić Antolović.