Zadnji tjedan nastave za maturante

Već tradicionalno u Gimnaziji Daruvar maturanti obilježavaju svoj zadnji nastavni tjedan na poseban način ukrašavajući hodnik u odabranoj temi po želji. Ovogodišnja tema bila je vjenčanje. Maturanti su se zaista potrudili u prekrasnim dekoracijama i pazili na svaki detalj pokazavši svoju kreativnost i maštovitost. Nije samo hodnik bio ukrašen već su maturanti pripremili i različite aktivnosti pod odmorima, a glazba, ples i piće bili su neizostavni dio svakog odmora. U ponedjeljak je održana momačka i djevojačka večer, svečana ceremonija vjenčanja s mladencima, kumovima i matičarem održala se u utorak, a u srijedu se proslava nastavila. U četvrtak su maturanti tradicionalno ostavili svoj otisak dlana i potpis na zidu učionice. Veseli tjedan završio je u petak norijadom kada su naši maturanti sudjelovali s maturantima ostalih srednjih škola u sportskim natjecanjima i ostalim aktivnostima.  

.