Posted On 20. ožujka 2023.

Županijsko natjecanje iz Biologije

Armarius 0 comments
Gimnazija >> Natjecanja , Novosti >> Županijsko natjecanje iz Biologije
U petak, 10. ožujka u Gimnaziji Daruvar održano je Županijsko natjecanje iz Biologije. Kao škola domaćin ugostili smo 40 učenika i njihovih mentora, a na natjecanju su sudjelovali učenici iz Gimnazije Bjelovar, Gimnazije Daruvar, Medicinske škole Bjelovar i Srednje škole “August Šenoa” iz Garešnice.
Iz naše škole sudjelovao je čak 12 učenika. Posebno se istaknula učenica 4.b Majda Vacka koja se zbog osvojenog 1. mjesta i odličnog rezultata ima pravo nadati pozivu na Državnu razinu natjecanja. 🤞
Čestitke svim učenicima i njihovim mentoricama profesoricama Marini Malešević i Ivani Ančić Antolović.

Related Post

Sat kodiranja – Hour of Code

Tri generacije izborne nastave informatike je ove godine sudjelovalo u svjetskom obilježavanju Sata kodiranja. Drugi…

Obavijest roditeljima i učenicima

Dragi učenici, poštovani roditelji, za sutra, petak, 11. travnja 2025. Nezavisni sindikat zaposlenih u srednjim…

Obrazloženje Rebalansa financijskog plana za 2022. g

Obrazloženje Rebalansa financijskog plana za 2022. g