Predstavljanje škole osmašima

Gimnaziju Daruvar 29. 5. 2024. posjetili su učenici osmih razreda daruvarskih osnovnih škola. Bila je to još jedna vrlo uspješna promocija škole zahvaljujući našem uigranom timu za promociju. Prvo je profesorica Elizabeta Sabljić održala kratko predavanje o upisi u gimnaziju i što ona sve nudi, a nakon toga su osmaši obišli hodnik i učionicu gdje su ih dočekali maturanti Lea, Klara, Stinna i Borna od kojih su iz prve ruke mogli saznati sve što ih je zanimalo. Posebna zahvala ide Lei, Klari, Stinni i Borni koji Gimnaziju Daruvar uvijek predstavljaju na najbolji mogući način.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.