Dan profesionalnog usmjeravanja u Lovrakovom centru

Dana 5. svibnja sudjelovali smo na Danu profesionalnog usmjeravanja u Lovrakovom centru u Velikom Grđevcu, u organizaciji Centra za informiranje i savjetovanje o karijeri i Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Okupljeni učenici 8. razreda iz cijele županije imali su priliku razgledavati štandove na kojima su srednje škole predstavljale svoje programe i zanimanja.
Naši učenici Anja, Lea, Borna i Ivan odlično su se snašli u ulozi demonstratora, predstavili su aktivnosti koje provodimo u našoj školi, izbornu nastavu i radove učenika, a najviše zanimanja kod osmaša izazvao je nagradni kviz.
Osim informativnih letaka dijelili smo i prigodne poklone, balone i slatkiše, a naš štand privukao je mnoštvo zainteresiranih osmaša.
Zadovoljni smo uspješnom prezentacijom škole i nadamo se velikom broju budućih gimnazijalaca.
Učenicima u pratnji bile su profesorice Elizabeta Sabljić, Ivana Milašin, Ivana Ančić Antolović i Valentina Per.