Državno natjecanje iz matematike – 2020.

Od 23. do 25. travnja 2020. trebalo se održati državno natjecanje iz matematike. Prema poretku složenom s rezultatima županijskih natjecanja, s tog bi se natjecanja danas vratile naše tri učenice i dvije mentorice.

Mihaelu Horvat, učenicu 1.C razreda i Ivanu Rizner, učenicu 3.C razreda pripremala je profesorica Snježana Varga. Ivu Bakarić, učenicu 4.C razreda pripremala je profesorica Tanja Prhal. Mihaeli bi ovo bilo prvo državno natjecanje, Ivani treće a Ivi četvrto.

No, naše matematičke snage su, nažalost bile kod kuće, sukladno situaciji u kojoj se svi nalazimo, jer su sva daljnja natjecanja za ovu školsku godinu otkazana Odlukom AZOO-a.

Bilo kako bilo, mi smo ponosni na ove vrijedne i talentirane djevojke, te im želimo i dalje ovako visoke plasmane i rezultate. 🙂