Erasmus+ projekt Gimnazije Daruvar Think globally, act locally

Erasmus+ projekt Gimnazije Daruvar Think globally, act locally ulazi u svoju završnu fazu. Učenici uključeni u projekt pripremili su završne video prezentacije o aktivnostima tijekom boravka učenika i nastavnika iz Njemačke i Norveške u Daruvaru te svojim mobilnostima u Laupheimu i Haldenu. Osmislili su i dizajnirali letak kojim promiču aktivnosti koje podižu svijest o potrebi za održivim pristupom u svakodnevnom životu. Letak je namijenjen učenicima i njihovim obiteljima te se može uzeti iz kutijice na panou našeg Erasmus+ kutka. Svi sudionici projekta ispunili su i završnu anketu u kojoj su opisali svoje dojmove i pokazali koliko su naučili kroz razne projektne aktivnosti. Ovo međunarodno iskustvo uvelike je obogatilo i naše učenike i nastavnike, a radom na projektu stekli smo znanja i iskustva za buduće projekte. Završetak zajedničkih projektnih aktivnosti obilježili smo malom proslavom na zadnjem satu fakultativne nastave engleskog jezika.