„Kako znanost mijenja svijet?“

Nagrađeni i pohvaljeni učenici: Atea Ulrih (3.A), Dora Đuras (3.C), Mellisa Holinka (3.C) i Leo Smojver (3.B) za sudjelovanje u natječaju za najbolji školski esej na temu „Kako znanost mijenja svijet?“  Natječaj je bio otvoren 16. svibnja 2019. i trajao sve do 9. rujna 2019. za sve osnovne i srednje škole u Republici Hrvatskoj.

Natječaj se provodio u sklopu projekta Europske noći istraživača u Republici Hrvatskoj, odnosno projekta „Techno-Past Techno-Future: European Researchers Night“. Projekt se financira u okviru Marie Sklodowska Curie aktivnosti Okvirnog programa EU za istraživanje i inovacije. Europska noć istraživača u Republici Hrvatskoj je dio inicijative koja se održava zadnjih desetak godina u gradovima diljem Europe zadnjeg petka u mjesecu rujnu.
Čestitke učenicima,
Violeta Lujanac, prof.