Kreativni petak – Dan bez ruksaka

Dobri prijedlozi zlata vrijede, ponovo se pokazalo istinitim. Učenici 4.B razreda, sa svojom predsjednicom Vijeća učenika, Sarom Marin predložili su da jedan dan organiziramo tako da svi učenici i nastavnici trebaju doći u školu bez ruksaka, ali sa svim potrebnim priborom za nastavu, noseći ga u bilo čemu drugom.
25. ožujka 2022. carovala je kreativnost, domišljatost, ideja nije nedostajalo. Vijeće učenika je djelovalo kao povjerenstvo koje je ocijenilo i izabralo tri najkreativnija razreda i kad se sve zbrojilo, titulu nakreativnijeg osvojili su učenici 3.B razreda!

Svi su se sjajno zabavili, nasmijali, veselili i družili, uz želju da ovakvih, drugačijih dana bude što više. Kako je to izgledalo i kakve su bile ideje pogledajte u galeriji.