LiDraNo

U prostoru Pučke knjižnice i čitaonice održana je gradska smotra učeničkog umjetničkog stvaralaštva LiDraNo. I ove su se godine učenici predstavili svojim scenskim nastupima, literarnim i novinarskim radovima. Na županijsku razinu predloženi su sljedeći dramsko-scenski nastupi učenika Gimnazije Daruvar: učenica Valerija Ladan prilagodila je i izvela Norin monolog prema Ibsenovoj drami Nora ili Kuća lutaka, a  Maloga princa izveli su učenici Ivona Šalić, Goran Bogatić Malešević i Lukas Lujanac. Voditeljica im je profesorica Romana Žukina. Na  županijski LiDraNo u kategoriji literarnih radova predloženi su radovi sljedećih učenika: Dorotee Šimunić (pjesma Noćni čuvar), Elene Markanović (pjesma Noćna mora) i Filipa Grabara (sastavak Moj mali privatni cunami). Novinarskom  reportažom  o  putovanju u Egipat plasirao se na županijsku razinu i Patrik Amić.  Voditeljice su Romana Žukina i Sanja Janković. Županijski LiDraNo održat će se 13. ožujka u Grubišnom Polju. Svim plasiranim učenicima želimo puno uspjeha.