Natjecanja i smotre održat će se od 7. rujna do 31. prosinca 2020.

Prenosimo sa stranica Agencije za odgoj i obrazovanje:

Agencija za odgoj i obrazovanje je 4. lipnja 2020. godine, uz suglasnost Ministarstva znanosti i obrazovanja, donijela Odluku o naknadnoj provedbi natjecanja i smotra učenika osnovnih i srednjih škola Republike Hrvatske koja nisu održana zbog epidemije bolesti COVID-19. Natjecanja i smotre u organizaciji Agencije za odgoj i obrazovanje održat će se u razdoblju od 7. rujna do 31. prosinca 2020. godine. Odluku Agencije za odgoj i obrazovanje i suglasnost Ministarstva znanosti i obrazovanja objavljujemo u nastavku.

Natjecanja i smotre održat će se od 7. rujna do 31. prosinca 2020.

Odluka Agencije za odgoj i obrazovanje (PDF: 582 KB)

Suglasnost Ministarstva znanosti i obrazovanja (PDF: 253 KB)