Obavijest o početku nastavne godine 2021./22.

Dragi učenici, poštovani roditelji,

u ponedjeljak, 6. rujna počinje nova nastavna godina stoga želim s vama podijeliti najvažnije informacije vezane za prvi nastavni dan.

S velikim veseljem javljam da će se nastava u našoj školi odvijati samo u prvoj smjeni, s početkom u 8:00 sati, uz trajanje sata od 45 minuta.

Informacije za prvi nastavni dan:

• učenici 1. i 2. razreda – prva tri sata, od 8:00 do 10:20, samo s razrednicima
  • učenici 3. i 4. razreda – 4., 5. i 6. sat, od 10:45 do 13:10, samo s razrednicima
  • ulaz i izlaz iz školske zgrade je kod rukometnog igrališta, uobičajenom trasom kroz hodnike (kao lani)
  • učenici 1. razreda – okupite se ispred glavnog ulaza u školu, dočekat će vas razrednici
  • ponesite maske, obvezne su na hodniku i u zajedničkim prostorima (ostalo o maskama ćete saznati od razrednika u ponedjeljak)
  • izmjerite temperaturu prije polaska u školu, ako je višlja od 37.2. ili ako imate bilo koji simptom bolesti nemojte dolaziti u školi a roditelji neka se jave razrednicima.

Učenici putnici moraju imati obvezno maske u javnom prijevozu. Autobusi će vas dovoziti i odvoziti s  Autobusnog kolodvora, jer je poligon Odlukom Grada Daruvara prenamijenjen u parkiralište.

Sve informacije i protokoli za učenike i roditelje bit će objavljeni na našoj web stranici do ponedjeljka.

U svoje ime i u ime svih djelatnika Gimnazije Daruvar želim vam svima sretan početak, veselu, zdravu i uspješnu školsku godinu!

Dobrodošli nazad u školske klupe! 😊