Obavijest učenicima 1. i 2. razreda – stručna ekskurzija 8.1.2020.

Dragi učenici,

evo nekoliko informacija o ekskurziji u Zagreb, 8. siječnja 2020.

Polazak je u 11:30 sati, s Autobusnog kolodvora u Daruvaru. Popis učenika po autobusima je u nastavku ove objave. Većina učenika putnika raspoređena je tako da ne moraju dolaziti u Daruvar, nego ih autobus kupi na njihovim ili obližnjim stanicama.

Jedan autobus ide preko Badljevine, Pakraca i Lipika a drugi preko Končanice, Vel. Zdenaca i Garešnice. Učenici iz Grub. Polja, Rašenice, Vel. Grđevca dolaze na stanicu u Vel. Zdence a učenici iz Dar. Brestovca dolaze na stanicu u Končanicu. Učenici iz Dežanovca , Đulovca i Sirača dolaze na Autobusni kolodvor u Daruvar. U povratku se autobusi vraćaju istim putem.

Profesorice u pratnji su: Sanja Janković, Tanja Prhal, Nina Tuček, Elena Petrušić i Romana Žukina.

Želimo vam sretan put i ugodan boravak u Zagrebu.

 

Popis-ZG-1.i 2.r.-8.1.2020.