Online kviz-natjecanje „Koliko poznaješ Hrvatski sabor“?

I ove godine su naši učenici sudjelovali u on line kvizu Koliko poznaješ Hrvatski sabor, koji organizira Služba za građane Hrvatskoga sabora s ciljem da testiraju svoja znanja o Hrvatskom saboru, njegovim ustavnim nadležnostima i ustrojstvu, procedurama u donošenju akata, kao i o pravima i obvezama saborskih zastupnika. Kviz se održao 10. ožujka 2023.
U natjecanju je sudjelovalo 52 tima (škole). Našu školu je predstavljao tim od tri učenika/ce, a oni su Filip Grabar, Lucija Vašatko i Mihaela Horvat. U ukupnom poretku naši učenici su osvojili deseto mjesto, što je izvrstan rezultat. Stoga, velike čestitke učenicima i zahvalnost na volji da predstavljaju našu školu na ovom zanimljivom natjecanju.
Mentorica: Jela Kusaković, prof.