Projekt „Socio Škola“

Klub studenata sociologije “Diskrepancija” i Odsjek za sociologiju FFZG proveli su projekt “Socio Škola“ sa svrhom promocije sociologije kao studija i zanimanja. U tom projektu su sudjelovale i naše učenice Magdalena Dumančić, Antonela Šubert, Ema Ulrih i Lucija Vašatko. Aktivnost u projektu se odnosila na sudjelovanje u radionicama na temu devijantnosti. Radionice su se izvodile tijekom mjesec dana u 4 termina po 45 minuta te u kombinaciji s domaćim zadaćama predstavljaju 10 sati radnog opterećenja za učenice. Krajnji ishod radionica su radovi koji će biti objavljeni u zborniku učeničkih radova. Naše učenice su s uspjehom savladale sve zadatke, bile vrlo aktivne i na taj način proširile svoja znanja o temi devijantnosti te pokazale da se znanje ne mora stjecati samo kroz formalne programe.
Hvala im što su na ovaj način pokazali da smo kao škola orijentirani na kvalitetno obrazovanje naših učenika.
Mentorica: Jela Kusaković, prof.