Rezultati natjecanja Best in English

Stigli su nam konačni rezultati međunarodnog online natjecanja Best in English koje se održalo 26. studenog! U ovom jedinstvenom natjecanju ukupno je sudjelovalo 17223 učenika iz 32 zemlje. Naših 28 učenika pokazalo je zavidno znanje, a osam najboljih rezultata plasiralo je Gimnaziju Daruvar na 65. mjesto od ukupno 595 škola, što nas svrstava u 11% najboljih škola. Po uspjehu hrvatskih škola uključenih u natjecanje, Gimnazija Daruvar je na 8. mjestu.

Ponosni smo na sve naše učenike, a posebno ističemo uspjeh našeg maturanta Patrika Krčme koji je s izvrsnih 117 bodova (93%) zauzeo ukupno 38. mjesto, što je izvanredan uspjeh, posebice uzevši u obzir da 20 učenika s najboljim rezultatima imaju od 118 do 120,5 bodova. Drugi najbolji rezultat je onaj učenice drugog razreda Nikkole Kešić koja je s također izvrsnih 114 bodova (91%) zauzela 215. mjesto.  Odlične rezultate postigli su i sljedeći učenici: Liam Devald, Silvio Pokorni, Martina Krejči, Antonio Hlavsa, Goran Miljanović i Laura Šugić. Njihovi rezultati ulaze u 8 najboljih koji su odredili uspjeh naše škole u ukupnom poretku. Pohvaljujemo i sve ostale učenike koji su sudjelovali i postigli odlične rezultate, a to su: Ema Horki, Jan Štefanac, Nika Ropac, Mihael Kiršek, Lea Rad, Tina Šepl, Toni Nokta, Lucija Vašatko, Ivan Petković, Laura Pia de Filippo, Marko Medak, Sara Tuković, Fran Golubić, Mateo Kadežabek, Ema Bušić, Lana Rad, Patrik Kos, Sara Marin, Marija Kolar i Ema Bahnik.

Ponosni smo na uspjehe naših učenika i svima im još jednom čestitamo na postignutim rezultatima!

Antonia Varat, prof. savjetnik