ŽUPANIJSKA ZAVRŠNICA U FUTSALU

U ponedjeljak 29. 04. 2024. u Gradskoj sportskoj dvorani u Daruvaru održana je županijska završnica u futsalu za mladiće na kojem je nastupila i Gimnazija Daruvar u sastavu: Petar Konjević, Patrik Kos, Bruno Stanić, Niko Ambroš, Tomislav Biščanin, David Kefelja, Patrik Šinko, Marko Šepl, Fran Bartoš i Filip Aradski. U prvom kolu skupine B ekipa ŠSD-a ŽDRAL izgubila je tijesno od ekipe Ekonomske i birotehničke škole Bjelovar rezultatom 2:1, da bi nas u drugom kolu u skupini ekipa Komercijalne i trgovačke škole nadigrala rezultatom 6:2. U skupini A snage su odmjerili ekipe Tehničke škole Bjelovar, Tehničke škole Daruvar te Ekonomske i turističke škole Daruvar gdje je Tehnička škola iz Bjelovara bila bolja od obje daruvarske ekipe i na kraju i u finalu pobijedila ekipu Ekonomske i birotehničke škole Bjelovar. Utakmica za 3. mjesto između Tehničke škole Daruvar i Komercijalne i trgovačke škole Bjelovar završila je pobjedom Bjelovarčana. Gimnazija Daruvar podijelila je 5. mjesto s Ekonomskom i turističkom školom Daruvar.
Voditelj: Emir Sulik, prof. mentor.