Županijsko natjecanje iz biologije

U četvrtak 29. veljače naša škola bila je domaćin Županijskog natjecanja iz biologije. Na županijskoj razini natjecalo se ukupno 35 učenika u pratnji 7 mentora, a škole koje su sudjelovale su Gimnazija Bjelovar, Gimnazija Daruvar, SŠ “A. Šenoa” Garešnica, SŠ B. Kašića Grubišno Polje i SŠ Čazma.
Nakon ispita, učenici su imali organizirani posjet Dvorcu grofa Jankovića i Zavičajnim muzeju Grada Daruvara u pratnji našeg profesora Vladimira Ivića.
I ove godine je u suradnji s Ekonomskom i turističkom školom Daruvar, organiziran ručak za natjecatelje i mentore.
Od ukupno 35 natjecatelja, sudjelovalo je čak 10 učenika iz naše škole u pratnji mentorica prof. Marine Malešević i prof. Ivane Ančić Antolović.
Diplome za 2. mjesto osvojile su Lea Rad (4.r.) i Mia Bis (1.r.). Diplome za 3. mjesto osvojili su Nika Bukač (3.r.), Leon Dolak Birka (2.r.) i Nika Jukić (1.r.). Pohvalnice za sudjelovanje dobili su Tea Vacek (4.r.), Sara Tuković (4.r), Gabriel Glavica (3.r.), Ivana Zec (2.r.) i Mia Strazzabosco (1.r.).
 
Čestitamo svim učenicima i njihovim mentoricama.