Posted On 11. ožujka 2025.

Međužupanijsko natjecanje iz Logike i Filozofije

Elena Petrušić 0 comments
Gimnazija >> Natjecanja , Novosti >> Međužupanijsko natjecanje iz Logike i Filozofije
Međužupanijsko natjecanje iz Logike i Filozofije održano je 7. 3. 2025. u Sisku. Naši učenici bili su u pratnji mentorice Jele Kusaković. Na natjecanju iz Logike Leon Dolak Birka osvojio je 2. mjesto, Lena Brletić 3. mjesto, a Boris Pejčin 5. mjesto. Na natjecanju iz Filozofije Niko Kalvi osvojio je 3., a Marko Patek 5. mjesto.
Čestitamo učenicima i mentorici!

Related Post

Odluka o nenastavnom danu za učenike 4.B razreda

Odluka o nenastavnom danu za učenike 4.B razreda nalazi se ovdje. 

2. MJESTO NA ŽUPANIJSKOM NATJECANJU U ODBOJCI ZA DJEVOJKE

U petak 13. 3. 2026. u organizaciji Saveza školskih sportskih društava BBŽ-a u Čazmi je…

TERENSKA NASTAVA U OSIJEKU

Naši učenici trećih razreda 18. ožujka 2026. godine boravili su u Osijeku u sklopu terenske…