Posted On 19. siječnja 2023.

Međugradsko natjecanje u odbojci za mladiće

Armarius 0 comments
Gimnazija >> Natjecanja , Novosti >> Međugradsko natjecanje u odbojci za mladiće

Gimnazija Daruvar je u četvrtak, 19.01.2023. bila domaćin Međugradskog natjecanja u odbojci za mladiće na kojem su nastupile ekipe ŠŠD-a “TEHNIČAR” Tehničke škole Daruvar, “SOKOLI” Srednje škole Čazma, “SOKOL” Srednje škole Augusta Šenoe Garešnica i “ŽDRAL” Gimnazije Daruvar. Nakon odigranih utakmica 1. mjesto je osvojila naša škola za koju su nastupili sljedeći učenici: Ivan Brletić, Luka Brletić, Niko Ambroš, Borna Bogdan, Noa Rukavina, Sven Šilobodec, Dejan Radojević, Sven Sulik, Matija Ružić, Atlan Petrinić i Patrik Kos.

Voditelj: Emir Sulik, prof. mentor

Related Post

U P I S I – šk. god. 2021./22.

Dragi učenici, poštovani roditelji, ovdje donosimo sve informacije o upisima osmaša u našu školu! Kako…

Pozivi na Državna natjecanja školske godine 2020./2021.

Ovdje se mogu pregledati svi pozivi na državna natjecanja na koja su pozvani učenici i…