OSKAR ZNANJA 2023.

U utorak, 13. lipnja 2023. godine u Kongresnoj dvorani Globus na Zagrebačkom Velesajmu održana je 19. svečana dodjela nagrade Oskar znanja. Nagrada se dodjeljuje učenicima za osvojena prva mjesta na državnim natjecanjima u znanju, glazbi i plesu te osvojene medalje na međunarodnim natjecanjima. 
Zahvalnicom su nagrađeni i njihovi mentori.

Naš učenik 2. razreda, Dino Plažanin dobio je Oskara za osvojeno 1. mjesto na državnom natjecanju iz Češkog jezika, s mentoricom Ivom Brabec Magdić.

Učenik Glazbene škole Brune Bjelinskog iz Daruvara, Filip Radić dobio je Oskara za osvojeno 1. mjesto na državnom natjecanju orguljaša, s mentoricom Spomenkom Bogeljić. Filip kod nas u školi pohađa opće-obrazovne predmete pa ga i mi smatramo svojim.

Više o dodjeli pogledajte na stranicama AZOO-a.