RASPORED za ponedjeljak, 16. ožujka 2020.

Dragi učenici,

za ponedjeljak, 16.3., radimo prema rasporedu MZO-a, s nadopunama za pojedine razrede. Raspored sati MZO-a nalazi se na sljedećoj poveznici.

Kliknete na poveznicu svog razreda, otvori vam se raspored za vaš razred i klikom na nastavnu jedinicu otvara se pripremljena lekcija. Nastavnici predmeta koje imate po rasporedu dati će vam naknadno upute ili zadatke vezano za te materijale.

Dodatno na ovaj raspored su materijali naših profesora:

  • 1.C – 2 sata hrvatskog jezika
  • 2.A – 2 sata hrvatskog jezika
  • 2.C – 1 sat glazbene umjetnosti
  • 3.A –  1 sat logike
  • 3.C – 1 sat glazbene umjetnosti
  • 4.B  – 2 sata filozofije.

Profesori će vam poslati zadatke na razredni e-mail. Pratite ovu stranicu i dalje jer je moguće da nadopunimo još ovaj raspored do jutra, s našim materijalima.

Isto tako, sutra tijekom dopodneva javit će vam se razrednici na neki način (i dalje radimo na formiranju virtualnih učionica jer serveri nisu proradili). Ako ne drugačije onda preko razrednog e-maila ili grupe na FB, kako ste i inače komunicirali.