Županijsko natjecanje iz Engleskog jezika

Dana 17. ožujka 2022. g. u Čazmi je održano županijsko natjecanje iz engleskog jezika na kojem je uspješno sudjelovalo šest učenika Gimnazije Daruvar, od kojih se čak četvero vratilo s osvojenim prvim, drugim ili trećim mjestom. U kategoriji drugih razreda, učenica Nikkola Kešić osvojila je izvrsno prvo mjesto, a učenik Goran Miljanović odlično treće mjesto. U istoj kategoriji uspješne su bile i učenice Sara Tuković koja dijeli peto mjesto i učenica Lea Rad na šestom mjestu. Od dvojice učenika četvrtih razreda, obojica su osvojila vodeća mjesta. Učenik Antonio Hlavsa je drugi sa samo bodom manje od prvoplasiranoga, a njega s bodom manje slijedi Patrik Krčma koji je osvojio treće mjesto. Mentorice učenika su profesorice engleskog jezika Nina Tuček i Antonia Varat.
Ponosni na uspjeh naših učenika, od srca im čestitamo!