Županijsko natjecanje u odbojci za djevojke

U utorak, 12.3.2024. u Čazmi je održana županijska završnica u odbojci za djevojke na kojoj je ekipa ŠSD-a ŽDRAL osvojila 2. mjesto i srebrnu medalju izgubivši u finalu od bjelovarske gimnazije rezultatom 0:2 (11:25, 21:25). Za našu školu nastupile su sljedeće učenice: Ena Jelinek, Ema Bartoš, Vita Biček, Leona Rambousek, Elena Pavlić, Dalija Vončina, Stinna Ena Bedi, Ana Jurkić, Iris Pavlović, Mia Bogdan, Eva Čihak i Sara Trbojević. U grupnom dijelu natjecanja naše djevojke pobijedile su ekipu Ekonomske škole Bjelovar rezultatom 2:0 (25:10, 25:8) te ekipu Tehničke škole Daruvar također rezultatom 2:0 (25:8, 25:5). 3. mjesto osvojila je ekipa Srednje škole Čazma, a 5. mjesto Medicinska škola Bjelovar.
Voditelj: Emir Sulik, prof. mentor