Nagrađeni natjecatelji i mentori

U sklopu završnog programa ravnateljica je podijelila priznanja i plakete zaslužnim učenicima koji su se istaknuli na natjecanjima ove školske godine, kao i njihovim mentorima.

Uspjesi učenika na međunarodnim, državnim i županijskim natjecanjima i smotrama u šk. god. 2021./22. su sljedeći:

Državno natjecanje:

Povijest – 6. mjesto: Marko Patek 1. r. (mentor: Zdravko Palavra)

– 12. mjesto: Dino Plažanin 1. r. (mentor: Vladimir Ivić)

Dino je uspio osvojiti i 1. mjesto na Županijskom natjecanju iz Matematike (mentorica: Tanja Prhal).

Državno natjecanje:

Hrvatski jezik – 9. mjesto: Martina Krejči 4. r. (mentorica: Romana Žukina).

Državna smotra: LiDraNo – sudjelovanje: Lea Rad 2. r. (mentorica: Sanja Janković)
Lea je osvojila i Županijsko natjecanje iz Latinskog jezika (mentor: Alojzije Groš).

Na Državnom natjecanju (ekipa ŠŠD Ždral) u Krosu – 14. mjesto su osvojile Margareta Batinić, 2. r.; Ena Jelinek, 2. r.; Nika Tutić, 4. r. te Iva Vrabec, 4. r. (mentor: Emir Sulik).

Lorena Štefanac, 2. r. je uspjela osvojiti čak četiri prva mjesta u županiji. I to iz Fizike, Biologije, Kemije i Matematike (mentori: Ivana Milašin, Ivana Ančić Antolović, Violeta Lujanac i Valentina Per).

Nikkola Kešić, 2. r. osvojila je Županijsko natjecanje – 1. mjesto iz Engleskog jezika i Njemačkog jezika (mentorice: Nina Tuček i Dragana Jurić).

Županijsko natjecanje – 1. mjesto iz Astronomije osvojila je Nicol Oslovar, 2. r. (mentorica: Ivana Milašin).

Županijsko natjecanje – 1. mjesto iz Informatike Tamara Kozlinger, 3. r. (mentorica: Ivana Milašin).

Županijsko natjecanje – 1. mjesto iz Matematike Mihaela Horvat, 3. r. (mentorica: Tanja Prhal).

Jan Štefanac, 4. r. je na Međunarodnom informatičkom natjecanju: Dabar – među 10% najboljih (mentorica: Ivana Milašin).

Patrik Krčma, 4. r. je na Međunarodnom natjecanju Best in English: među 10% najboljih (mentorica: Antonia Varat).

Čestitke na iznimnim uspjesima!